Kreacja
marki.

Zajmujemy się kreacją wizerunku marek osobistych oraz firm. Budujemy wiarygodny wizerunek osób, instytucji, marek i produktów.

Rozpoczynamy od rozpoznania rynku i oceny konkurencji. Po przeprowadzeniu analizy, określamy grupę docelową oraz założenia wizerunkowe. Naming, branding, key visual tworzymy na podstawie wypracowanych założeń. Dzięki temu wiemy, że Twoja marka odniesie sukces.

Spójny
wizerunek.

W oparciu o szczegółowe dane przygotowujemy projekt całościowej identyfikacji wizualnej, obejmującej wszystkie niezbędne elementy, dzięki którym marka stanie się rozpoznawalna i właściwie kojarzona.

Kolejnym etapem kreacji wizerunku jest zaprojektowanie pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, mając na celu stworzenie silnego, spójnego wizerunku marki. Doradzamy także markom już istniejącym, zajmujemy się też rebrandingiem.

Wspieramy.

Zapewniamy najlepsze wsparcie graficzne, ponieważ wiemy, że świetnie zaprojektowana identyfikacja wizualna pomaga w rozwoju firmy poprzez zwiększenie świadomości marki wśród klientów.

Sprawdź więcej naszych usług:

Chcesz się spotkać,
porozmawiać,
zapytać o szczegóły?

Zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń:
+48 600 613 200

lub wyślij nam maila:
hexagonstudiokatowice@gmail.com