Sklepy internetowe.

Responsywne sklepy internetowe, zaprojektowane ze szczególną dbałością o właściwy odbiór na urządzeniach mobilnych.
Ponieważ ponad połowa ruchu w sieci należy do smartfonów.

User
Experience
Design.

Projektujemy sklepy internetowe, które są czytelne, przejrzyste oraz intuicyjne. Projektując dbamy o to, żeby znajdowały wysoką pozycję w wyszukiwarce.

Projekty czytelne, przyjemne w odbiorze i nowoczesne. Ponieważ dzięki dobremu projektowi nasi klienci łatwiej, szybciej i częściej sprzedają swoje produkty i usługi.

Mobile
first.

Ponieważ większość ruchu internetowego odbywa się poprzez urządzenia mobilne, zbudowane przez nas sklepy internetowe przystosowane są do odbioru na wszystkich typach urządzeń, a zwłaszcza smartfonach.

Odpowiednio zaprojektowana strona sklepu internetowego przesyła właściwy komunikat na temat firmy, podnosi jej wiarygodność oraz wzbudza zaufanie wobec marki wśród potencjalnych klientów.

Świeżość,
przejrzystość,
minimalizm
i kreatywność.

Zapewniamy kompleksową opiekę, zaczynając od tematów takich jak wybór domeny, projektowanie sklepu internetowego, tworzenie treści, projekt graficzny sklepu internetowego, poprzez wdrożenie sklepu, szkolenie z obsługi, po obsługę serwisową sklepu po wdrożeniu i pozycjonowanie sklepów internetowych.

Sprawdź więcej naszych usług:

Chcesz się spotkać,
porozmawiać,
zapytać o szczegóły?

Zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń:
+48 600 613 200

lub wyślij nam maila:
hexagonstudiokatowice@gmail.com