Social media.

Klienci Twojej firmy są w sieci.
Pozwól im się znaleźć!

Wprowadzamy firmy w świat social media. Dzięki doborowi odpowiednich narzędzi zwiększamy ruch na stronach internetowych i zasięgi w social media, co znacząco wpływa na sprzedaż produktów i usług naszych klientów.

instagram_picture

Narzędzie
biznesowe.

Media społecznościowe to potężny rynek odbiorców Twoich produktów i usług.
Pozwól nam sprawić, aby poznali Twoją markę!

Odpowiednio zaplanowana strategia komunikacji w mediach społecznościowych pozwoli Twojej marce zbudować trwałe relacje z klientami, przez co zwiększy sprzedaż Twoich produktów i usług.

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną strategię komunikacji z klientami, plan emisji postów, ich treść oraz kreację. Zadbamy o jej spójność z wizerunkiem Twojej firmy, jej charakterem, a także zgodność z oczekiwaniami klientów.

Wizerunek
i reklama.

W ramach usługi utworzymy i skonfigurujemy dla Ciebie konta w mediach społecznościowych, jeśli Twoja firma jeszcze ich nie posiada, i połączymy je z Twoją stroną internetową, sklepem online lub blogiem.

Wdrożymy również skuteczne kampanie reklamowe, aby posty i artykuły trafiały do szerokiego grona zainteresowanych odbiorców.

Zadbamy o szczegóły: grafikę, odpowiedni dobór grupy docelowej, budżet, formę reklamy oraz monitorowanie jej wyników, oszczędzając Twój cenny czas.

socialmedia_picture

Skontaktuj się z nami, aby zamówić usługę!